Super pro glowy přirozený lookMá krásný přirozený glowy efekt a to i pro někoho s menšími rty. Je to skvělé pro autentický korejský nebo douyin styl makeupu. Celkově značka Rom&nd je za mě jednoduchá a affordable variantČíst více
Tmavá barvaKupovala jsem sorbet balm, ale bohužel barva je daleko tmavší než na obrázku, navíc s ladění do červena i když na obrázku vypadá barva spíše do oranžova, jinak výhrady nemám, pěkně voní.
skvělý leskpřišel mi jen včera, ale už jsem se zamilovala. mám odstín cherry cola 70%. lesk je příjemný na rtech jako balzam a voní jako třešňové koláče. strřně podobná textura jako u nyx fat oil - lipČíst více
Úžasná rtěnka.Krásná rtěnka, která hydratuje a při nanášení se na rtech jakoby rozplývá.
Dostala jsem ji s malou vadou, nedopadá dobře, ale celkově je skvělá.
Odstín 19Krásný tint, poměrně dlouhotrvající. Zanechava jemný tint.
Odstín 19 doporučuji pro Autumn colour palettes, primárně deep autumn.
Take vypadá dobře na pleti s olivovým podtónem.
Skvělý balzám Balzám barví do růžová s lehkým nádechem třpytek, lesklý a hezký odstín, vydrží několik hodin. Balení je originální a stylové ale přijde mě zbytečně velké. Jinak balzám doporučuji na 100%.
Hydratační tintKdyž jsem lahvičku poprvé otevřela, trochu jsem se lekla. Tint jsem dostala jako dárek a vybrala jsem odstín 04-chesnut. Bála jsem se, že bude velmi tmavý a nebo toho, když o sebe otřu rty, Číst více
Nejlepší řasenkaŘasenka je skvělá! Krásně prodlouží řasy, vydrží celý den, neobtiskává se a nežmolkuje. Navíc se krásně a snadno odličuje, stačí jen tepláky voda, bez pandích očí! Kartáček je moc příjemný, Číst více
Nejlepší rtěnkaJako někdo, kdo má rád tmavší rtěnky, musím uznat, že Rom&nd Peeling Angdoo je nejlepší rtěnka, kterou jsem kdy zkusila. Hezký tmavší odstín, pěkně voní a vydrží dlouho. Doporučuji všem, kteČíst více
Get loose glittermají silnou parfamaci, na můj vkus možná až moc silnou, ale neštípou kvůli tomu ani nic takového. mají příjemnou konzistenci. mám odstín 01 Aurora catcher. díky gelu drží tam kam je dáte a vČíst více
Super pro glowy přirozený lookMá krásný přirozený glowy efekt a to i pro někoho s menšími rty. Je to skvělé pro autentický korejský nebo douyin styl makeupu. Celkově značka Rom&nd je za mě jednoduchá a affordable variantČíst více
Tmavá barvaKupovala jsem sorbet balm, ale bohužel barva je daleko tmavší než na obrázku, navíc s ladění do červena i když na obrázku vypadá barva spíše do oranžova, jinak výhrady nemám, pěkně voní.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky