Supr odlicovac 🥰Na zaklade kladnych recenzi jsem zakoupila. Voni opravdu jen malinko, nepali, nedrazdi a hezky odlicuje. Rasenku i vse uplne supr. Minus hvezdicka za to, ze po odliceni zanecha kolem oci troČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky