Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.




Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 37
Produkt má nádhernou vůni. Na rty se velmi dobře nanáší a má praktický aplikátor. Ale ať jsem dělala, co jsem dělala, produkt se při zavírání neustále vysypal. Takže jsem ho v určitém okamžiku musela vyhodit.
Produkt byl dárek k nákupu, ale určitě si ho koupím znovu, perfektní lesk + roztomilé balení 😍
Jemná barva a příjemná vůně. Ale na rtech dlouho nevydrží.
Velmi příjemný odstín, nelepivý, poskytuje jemný barevný nádech, ale není nijak zvlášť dlouhotrvající. Moc hezké balení.
Tento tint jsem dostala jako dárek k nákupu, ale asi nejlepší jaký jsem kdy měla a určitě si ho objednám znovu iv jiných oddílech. Nelepí, příjemně voní, mě prakticky aplikátor a velmi pěkně se na rtech roztírá.
Děkuji za úžasný dárek, ksisters! Miluju to! Barva se zdála trochu tmavá, ale když jsem si to nanesla... Moc mi to sluší! Voní to skvěle! Děkuji
Produkt jsem dostala jako dárek k nákupu a je to nejlepší rtěnka/tint, kterou jsem kdy měla. Mám odstín No.05 Pepper Jelling, při aplikaci je velmi tmavý ale rozetře se na velmi pěknou barvu, je dlouhotrvající a nelepí. Urcite produkt doporucuji a kupim si ho znovu.
Nádherný produkt! Barva je tak krásná a aplikátor je velmi praktický. Silikonová špička umožňuje rozetřít po rtech, což mi umožňuje vytvořit gradientní efekt, který ráda dělám. Přenos je nízký, barva na rtech dobře drží po celý den, pokud moc nejíte a nepijete. Chci vyzkoušet i další barvy 😊
Krásný lesk, který se dá nanášet v tenké vrstvě nebo silnější pro sytější odstín. Používám ho denně a doporučuji ho 🥰 pro jemný vzhled.
Nevydrží to dlouho, ale je to fajn.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.