Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.





Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 22
Všechny odstíny jsou moc krásné, ale raději častěji používám třpytky s menší zrnitostí, nebo oba druhy kombinuji.
Super cool stíny! Velmi snadno se roztírají a jsou velmi pigmentované, taky se mi líbí, že moje paletka má studený podtón ☺️
Už dlouho jsem si je chtěla koupit, ale pořád jsem je odkládala, nakonec jsem si je koupila a teď jsou to moje nejoblíbenější stíny, jsou prostě nádherné, velmi dobrá pigmentace, barvy jsou fakt něco.
Tyto stíny miluji, používám je při každém líčení.
Nedokážu ani vyjádřit, jak moc se mi tyhle barvy líbí!! Pravděpodobně je to vůbec první paletka, kterou plně využiji! Mám světlou pleť s olivovým podtónem a šedé oči – objednala jsem si č. 4 a je prostě perfektní! Používám teplé tóny na okraje a tmavou barvu jako linku.
Jsou super lesklé, s velmi příjemným třpytivým složení ^^
Tuto paletku používám každý den, dobře se s ní líčí oční víčka, obočí a dá se s ní i konturovat. Není moc pigmentovaná, ale dá se dobře vrstvit. Miluju ji!!
Pěkná paletka, třpytky jsou moc hezké, ale ostatní barvy nejsou moc pigmentované. Použitá párkrát - celkově to není špatné ✊
Krásná paletka očních stínů! Nádherné barvy pro každodenní použití <3
S tímto nákupem jsem velmi spokojený. Ale bohužel to není tak skvělé.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.