Krasne kryjeDoporucuji. Krasne kryje, kdyz se rozetre, hezky souzni s barvou pleti a neni videt rozdil. Mam stredni odtin pokozky a sedi hezky, davam si ho na kruhy pod ocima.
Gel na obočí 💗🎀Miluji tento gel na obočí dělá nádherný efekt tvar a super štěteček na nanášení 💗vypadá to mega ྀིྀིྀིྀིྀི cute + mega hezké balení je příjemné💗🤗
Etude Dear Darling Bean RedZa tu cenu pecka. Krásně drží, na fotkách i na ruce působí docela fialově, ale na mých rtech vypadá velmi přirozeně růžově. Voní a chutná trochu jako mochi koláčky nebo cukrová vata. BonusovČíst více
Dobré, ale...Krásný přirozený glow - ano, tohle produkt splňuje. Jenže nejde nanášet přes make-up, kontury ani tvářenku, protože je stáhne dolů. Pokud člověk nemá perfektní pleť nebo nechodí bez vrstev mČíst více
Krasne kryjeDoporucuji. Krasne kryje, kdyz se rozetre, hezky souzni s barvou pleti a neni videt rozdil. Mam stredni odtin pokozky a sedi hezky, davam si ho na kruhy pod ocima.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky