Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.




Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 9
Myslím, že je to nejlepší krém na suchou pleť. Používala jsem ho hlavně v chladném zimním počasí a hodně mi pomohl. Na mě se osvědčil díky své silné, těžší a mastnější struktuře 🩵 Mohu ho doporučit i pro podobné typy sušší pleti!
Tohle je nejjemnější hydratační krém, jaký jsem kdy použila (a vyzkoušela jsem jich spoustu). Zanechává mou pleť zklidněnou, hydratovanou a neuvěřitelně hebkou – vypjatou a sametovou, jako u miminka. Žádný krém mi pleť nezjemnil tak jako tento :) Rychle se vstřebává, nemá žádnou vůni a snadno se roztírá, i přes svou bohatou konzistenci (jemnou, ale zároveň bohatou). Tento krém je ideální pro okluzivní masky, kdy potřebujeme pleť chránit a posílit. Zanechává mi obličej dlouhodobě hydratovaný. Jsem s ním nadmíru spokojená a určitě ho budu používat pravidelně.
Vyzkoušeno v zimě v tundře na severu a moje pleť mu byla velmi, velmi vděčná. Skvělý, bohatý krém, možná si ho koupím znovu na příští zimu.
Už dva roky používám Dear, Klairs Rich Moist Soothing Cream a je to opravdu nejlepší krém, jaký jsem kdy použila. Má bohatou, bohatou konzistenci – není sice super lehký, ale právě proto poskytuje solidní a dlouhotrvající hydrataci. Krém se rychle vstřebává a nezanechává mastný, lepkavý film. Krásně zklidňuje pleť, zejména když je suchá, napjatá nebo podrážděná. Je vhodný na den i noc a dobře funguje i pod make-up – nic se nezarývá. Po delším používání si všímám, že moje pleť je pružnější, jemnější a vypadá zdravěji. Neucpává póry ani nezpůsobuje vyrážky. Rozhodně ho doporučuji – je to krém, ke kterému se stále vracím!
I když se nejedná o konkrétně noční krém, používám ho jako takový. Mám velmi citlivou pleť se sklonem k ekzémům. Tento krém je pro mě perfektní, je dostatečně mastný, aby hydratoval, ale ne příliš hutný, snadno se vstřebává a nezanechává lepkavý pocit. Vřele ho doporučuji!
Skvělý krém, skvěle hydratuje, příjemná textura
Krémek jsem dostala jako 20g vzorek, jsem velmi ráda, že jsem si ho mohla vyzkoušet a určitě koupím plnohodnotné balení. Krém je příjemný, ne příliš parfemovaný, snadno se vstřebává a nenechává lepkavý pocit, přitom krásně vyživuje a zklidňuje pokožku. Za mě TOP produkt pro mou suchou pleť.
Dostal jsem to jako dárek k objednávce. Mám smíšenou pleť, pleť kolem úst je citlivá a snadno se mi ucpávají póry. Moc se mi líbí, že se rychle vstřebává, necítím po něm těžkou pleť, i když to není gelový krém.
Toto je můj oblíbený zimní krém, perfektně vyživuje a hydratuje pokožku.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.