Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.





Recenze – 3
dobrá konzistence a perfektně se přizpůsobí pokožce
Tahle maska je skvělá. Ráno mi opravdu vypadají rty plnější! Po nanesení mám pocit, jako bych si nanášela med, ale není to nepříjemné, jen je to jiné než *Labello*. Stačí jí jen velmi malé množství a ráno mám rty jemnější a plnější.
Vyživující maska na rty, s příjemnou jemnou vůní.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.