MilujuZa dlouhou dobu opravdu super balzám na rty. Krásně hydratuje a je na rtech cítit dlouhou dobu. Úžasně voní, nijak nelepí a rty také hezky vypadají.
Maska na rty - Yuzu HoneySkvělý balzám na noc. Mám obě varianty a obě miluju. Zvláční rty, má hustou konzistenci a rty zůstávají hydratované i po setření. Má dobrý aplikátor, nemusí se nanášet prstem.
Oční krém Koupila jsem na zkoušku a jsem z něj úplně nadšená, je fajn na sušší pleť, je takový hutnější, ale dobře se vstřebává, je i na citlivější pokožku, moc příjemný a viditelný efekt redukce vrásČíst více
Perfektní na zimuBěhem roku používám pouze na noc, v zimě ale i přes den, protože hodně trpím na popraskané rty mrazem a tento olej mi hodně pomáhá. Na rtech je velmi příjemný, ale zůstává také hodně lepivý,Číst více