DopručujiVelké balení,za rozumnou cenu.Pěnivý.lehce parfemovaný.Pleť mi nevysouší.Za mě dobrý produkt i pro zralou sušší pleť.Spotřebuji celé balení,ale podruhé již nekoupím.Ráda totiž zkouším i odlČíst více
Skvělý produkt pro citlivou pleť ❤️Velmi úsporné použití, kelímek vydrží při pravidelném používání rok i déle. Koupila jsem si ho dvakrát a používám ho na odličování a odličování s SPF. Na obličeji není žádný pocit pnutí ani Číst více
Odlíčí snad cokolivOlejíček jsem koupila před vánoci, kdy mě čekalo období, kdy na pleť musím napatlat spousty bílé barvy a třpytek. Olej vzbudil takové ohlasy, že si jej nakonec pořizovali do divadla chlapi, Číst více
DopručujiVelké balení,za rozumnou cenu.Pěnivý.lehce parfemovaný.Pleť mi nevysouší.Za mě dobrý produkt i pro zralou sušší pleť.Spotřebuji celé balení,ale podruhé již nekoupím.Ráda totiž zkouším i odlČíst více
Skvělý produkt pro citlivou pleť ❤️Velmi úsporné použití, kelímek vydrží při pravidelném používání rok i déle. Koupila jsem si ho dvakrát a používám ho na odličování a odličování s SPF. Na obličeji není žádný pocit pnutí ani Číst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky