Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.

Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 13
Úžasný olej, nedráždí, neucpává póry, naopak je krásně čistí. Makeup odstraňuje bez námahy. Doporučuju.
Nemá wow efekt, ale krásně čistí
Velmi efektivní. Používám ho na odličování a stačí mi jedna pumpička. Z celého srdce doporučuji
Tento produkt si koupila před pár měsíci a říká, že velmi dobře odstraňuje make-up, nevysušuje pleť a po nanesení pár kapek dobře pění. Po umytí (na zkoušku) se smyl perfektně, z tužky zůstalo jen pár stop. Moje smíšená pleť mi řekla díky!))))
Už jsi nepředstavují svůj život bez hydrofilního oleje. Dobrý odlíčovač, hezky odstraňuje všechno z pleti, poté vždy používám pěnu.
I přesto, že toto byl můj první čistící olej, tak jsem s ním byla moc spokojená. Krásně odlíčí řasenku a vyčistí póry. Asi v budoucnu vyzkouším i jiné oleje, ale nevadilo by mi, vrátit se k tomuto.
Neucpává, jemný, šetrný k pleti, jednoduše se smyje, nedráždí pokožku a nechává ji bez mastneho filmu.
proobjednávám už nevím po kolikrát, perfektní čistič na obličej, nezanechává mastný film na tváři.
spolehlivý korejský, také hezky odličuje. Mám ho už potřetí, doporučuji!
Tento čistící olej zkouším poprvé a moc mile mne překvapil. Je bez parfemace, na obličeji je moc příjemný a jemný, pokožku mám po čištění hebkou a krásně šťavnatou. Jednou za týden si obličej čistím tímto olejem 10-15 min abych se zbavila co nejvíce černých teček a pleť mám potom krásně zářivou ☺.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.