Čistící krémová pěnaLíbila se mi krémová pěna, jemně čistí pokožku. Obvykle ji používám ráno. Dobře čistí pokožku a nesuší ji. Velké balení a hospodárná spotřeba. Mám smíšenou pleť náchylnou k suchosti. Je mi 4Číst více
Líbí se mi (i když trochu drhne)Jahodová vůně je decentní, není vlezlá. Příjemná krémovitá konzistence, u které stačí malé množství. Čistí dobře (i řasenku a neštípe v očích), jen při smývání obličej drhne.
Odličovací olej Výborný čistící olej, jeden z nejlepších co jsem kdy vyzkoušela. Neštípe v očích ani nedělá žádný problém na pleti. Určitě koupím znova
Nejlepší nevysušující pěna Používám ji už více jak rok a byl to jeden z největších pomocníků při odstranění akné, zároveň mi pleť nadměrně nevysušuje, což je pro mě velké plus. Určitě doporučuji!
Super pro pleť 35+Jsem příjemně překvapená, dobře pění a už po prvním použití je znát, že je pleť čistá, rozjasněná, póry na nose a čele jsou méně zanesené. Jediná výtka je, že se špatně smývá studenou vodou.Číst více
KKUL - Čistící pleťová pěna s aloe AM-PM Aloe Cleansing FoamČistící pěnu používám jen ráno, jako první krok mé rutiny. Na večer používám olej od BOJ.
Mé smíšené pleti se sklonem k akné velmi vyhovuje, nicméně jsem si musela chvilku zvyknout na intenČíst více
Vynikající čištěníHezky voní, dobře pění. Mám problematickou mastnou dehydrovanou pleť se sklonem k vyrážkám. To je fakt kombinace 😅 Tento gel perfektně čistí obličej. Objednám si další.
Kvalitní odlíčeníUbrousky jsou jemné, odličí velmi dobře a pleť je po nich hebká a není vůbec vysušená. Mám hodně citlivou pleť, takže mi o něco více vyhovovaly modré Missha ubrousky, ale tyto jsou pořád lepČíst více
DopručujiVelké balení,za rozumnou cenu.Pěnivý.lehce parfemovaný.Pleť mi nevysouší.Za mě dobrý produkt i pro zralou sušší pleť.Spotřebuji celé balení,ale podruhé již nekoupím.Ráda totiž zkouším i odlČíst více
Čistící krémová pěnaLíbila se mi krémová pěna, jemně čistí pokožku. Obvykle ji používám ráno. Dobře čistí pokožku a nesuší ji. Velké balení a hospodárná spotřeba. Mám smíšenou pleť náchylnou k suchosti. Je mi 4Číst více
Líbí se mi (i když trochu drhne)Jahodová vůně je decentní, není vlezlá. Příjemná krémovitá konzistence, u které stačí malé množství. Čistí dobře (i řasenku a neštípe v očích), jen při smývání obličej drhne.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky