neurazí - nenadchneKrém je bez parfemace. Není špatný, ale znovu kupovat nebudu. Žádná přidaná hodnota, prostě klasický čistič. Víc mi vyhovují přípravky třeba s mucinem atd.
neurazí - nenadchneKrém je bez parfemace. Není špatný, ale znovu kupovat nebudu. Žádná přidaná hodnota, prostě klasický čistič. Víc mi vyhovují přípravky třeba s mucinem atd.