Skvělý krémTento krém je opravdu moc příjemný. Mám smíšený typ pleti a dokonale mi sedí. Krásně vyživuje, není mastný. Používám v kombinaci se sérem stejné značky, které je taktéž vynikající.
RelaxPolštářky jsou nacucané . je t komu špachtle pro vyndání. Za me jsou kluzké a na první naneseni pokud stojíte, tak kloužou dolů,musíte ležet. Mě tedy po naneseni pálí, tak uvidíme jak to půjČíst více
Maska či krém?Tato maska je pro mě spíše hutnějším krémem. Krásně jemně voní, po nanesení se vstřebá a zanechá na pokožce pocit výživy a jemnosti. Je to asi mé třetí balení a již dvakrát jsem jím obdarovaČíst více
Příjemné Na toto sérum jsem dlouho koukala, měla jsem ho na wishlistu a nakonec neodolala. Zvolila jsem ho jako sérum na noční péči a nelituji toho. Skvěle se roztírá, vůně mi přijde spíš neutrální, Číst více
Toner Prostě skvělý toner. Dobře hydratuje pokožku a příjemně voní. Mám mastný typ pleti se sklonem k vyrážkám. Ale často mám pocit suchého obličeje, protože moje pleť je dehydratovaná. Rozhodla jČíst více
Skvělý krémTento krém je opravdu moc příjemný. Mám smíšený typ pleti a dokonale mi sedí. Krásně vyživuje, není mastný. Používám v kombinaci se sérem stejné značky, které je taktéž vynikající.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky