Мені подобається.Моя шкіра страждає від акне, і я купила цей крем, щоб спочатку звикнути до ретинолу. Я використовую його ввечері, а вранці крем тієї ж компанії з равликом. Моя шкіра зараз справді покращиласЧитати далі
Чудова текстураЛегкий, швидко поглинається і не залишає жодного білого нальоту навіть перед розтиранням. Також дуже ніжний для шкіри навколо очей. Запах приємний і не тримається довго.
Водянистий крем Aqua MarineПриємний зволожувальний крем з легкою гелевою консистенцією, який легко розподіляється по шкірі та швидко вбирається. Не залишає відчуття липкості чи жирності.
Святий ГраальПриємний крем, який повністю виправдовує своє слово!DYNASTY! Він чудово наноситься на шкіру, добре вбирається та забезпечує ідеальне покриття. Дуже м'яка текстура, яка добре поєднується з інЧитати далі
Відмінний тонікЦей тонік зволожує та живить, але водночас він легкий і зовсім не жирний. Я також вважаю його корисним у поєднанні з відтінком для шкіри, він надає шкірі ніжного сяйва. Рекомендую його.
Красиві ласкиЦей крем дуже приємний. Він чудово наноситься, шкіра дуже живлена та має чудовий аромат.
У мене суха шкіра, і я використовую його лише вранці, для вечора він мені здається занадто легким.
ЗвЧитати далі
Чудовий кремКрем з чудовою текстурою. У мене жирна шкіра з акне, і він чудово підходить для зими. Він зволожує, живить і не жирний. Я обов'язково куплю його ще раз.
Чудовий крем, який довго тримаєтьсяМені подобається Medi-Peel, і я купую його неодноразово, особливо цей крем чудовий. У мене суха шкіра в поєднанні з жирним чолом, крем абсолютно ідеальний і підходить як для літа, так і для Читати далі
Сонцезахисний лосьйон для тіла SKIN1004 з центелою мадагаскарською, чайним напоєм Centella Tea-Trica SooМені дуже подобається цей крем із SPF, він дуже легкий на обличчі та зовсім не пахне.
Абсолютно божественноНайкращий сонцезахисний крем, який я коли-небудь мала. Він як дуже легкий зволожувальний крем. Він не подразнює мою шкіру навколо очей і не закупорює пори. Має злегка свіжий фініш, який виглЧитати далі
ДобреКрем досить непоганий, завдяки хімічним сонцезахисним фільтрам не відбілює шкіру та не залишає неприємної плівки на шкірі. Але зволоження дуже слабке, і при нанесенні більшої кількості шкіраЧитати далі
Мені подобається.Моя шкіра страждає від акне, і я купила цей крем, щоб спочатку звикнути до ретинолу. Я використовую його ввечері, а вранці крем тієї ж компанії з равликом. Моя шкіра зараз справді покращиласЧитати далі
Чудова текстураЛегкий, швидко поглинається і не залишає жодного білого нальоту навіть перед розтиранням. Також дуже ніжний для шкіри навколо очей. Запах приємний і не тримається довго.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу