Не рекомендую через парфумищо стосується захисту від сонця, оцінювати не буду. після нанесення засобу мені стало погано через сильний парфум - крем пахне аптечною засмагою. Мені не подобається моя шкіра, мої очі та гуЧитати далі
Легкий приємний кремКрем чудово легкий і дуже швидко вбирається, він зовсім не жирний і не липкий. Шкіра чудово гладенька та живлена, на відміну від інших важких кремів, він не викликає акне.
Ідеальний крем для подразненої шкіриКрем приємно здивував мене, головним чином, своєю легкою текстурою. Він швидко вбирається, не залишає жирної плівки та справді заспокоює подразнену та чутливу шкіру. Після кількох днів викорЧитати далі
Легкий зволожуючий SPFМій улюблений SPF, у мене вже 4-та упаковка. Легка текстура, швидко вбирається та має дуже приємний аромат алое. Водночас чудово зволожує. Я також використовую його замість денного крему.
Без запахуГель без ароматизаторів, не подразнює після нанесення, я ще не знаю, як він вплине на проблемну шкіру в довгостроковій перспективі, але за таку ціну це хороший продукт. Купуватиму його ще раЧитати далі
Не для сухого типу шкіриУ мене чутлива комбінована/жирна шкіра, і цей зволожувальний крем мені дуже добре підходить, особливо влітку, коли моя шкіра стає більш жирною.
Він дуже легкий, добре вбирається в шкіру - нЧитати далі
Чудово підходить для сухої та зневодненої шкіри (підходить для атопічних захворювань)Чудовий як нічний крем для сухої шкіри, який закріплює всі засоби та зволожує протягом ночі. Моє обличчя дуже гладеньке вранці. Але я б не використовувала його вранці, він важкий. Як жінка зЧитати далі
:)Я вперше спробувала бренд, він був на розпродажі, а крем закінчувався. Має більш гелеву консистенцію, що мені підійшло влітку, трохи крему вистачило. І як бонус чудово пахне :)
Легкий гелевий кремГель-крем має легку текстуру і не обтяжує шкіру. На зиму мені не підходить, тому що у мене суха шкіра і я старший. Але для літа, в жарку погоду, було чудово. Я використовую його тільки в тепЧитати далі
Балансуючий гель PY 💙Я люблю всі продукти «блакитної лінії» Pyunkang Yul (крім ATO), але цей гель справді виділяється. Чудово «замикає» вологу всередині шкіри, не залишаючи відчуття тяжкості. У мене чутлива комбЧитати далі
відмінний кремнежирний, легкий, приємний «зелений» запах. він підходить для дня, а в літню спеку я також використовувала його як нічний крем. Мені подобається вся лінія Skin79 Cica pine, і я дуже рекомендЧитати далі
Не рекомендую через парфумищо стосується захисту від сонця, оцінювати не буду. після нанесення засобу мені стало погано через сильний парфум - крем пахне аптечною засмагою. Мені не подобається моя шкіра, мої очі та гуЧитати далі
Легкий приємний кремКрем чудово легкий і дуже швидко вбирається, він зовсім не жирний і не липкий. Шкіра чудово гладенька та живлена, на відміну від інших важких кремів, він не викликає акне.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу