Балансуючий гель PY 💙Я люблю всі продукти «блакитної лінії» Pyunkang Yul (крім ATO), але цей гель справді виділяється. Чудово «замикає» вологу всередині шкіри, не залишаючи відчуття тяжкості. У мене чутлива комбЧитати далі
Балансуючий гель PY 💙Я люблю всі продукти «блакитної лінії» Pyunkang Yul (крім ATO), але цей гель справді виділяється. Чудово «замикає» вологу всередині шкіри, не залишаючи відчуття тяжкості. У мене чутлива комбЧитати далі