гельЛегкий зволожуючий гель, не липкий, пом'якшує шкіру. Іноді використовую його товстішим шаром як маску або замість сироватки. Користуюся не тільки влітку.
Зволожувальний кремЯ б точно рекомендувала крем усім, у кого комбінована шкіра 😊. Він добре зволожує, але водночас не надто густий, тому не закупорює пори. Я користуюся ним вже близько 3 місяців, і в поєднаннЧитати далі
гельЛегкий зволожуючий гель, не липкий, пом'якшує шкіру. Іноді використовую його товстішим шаром як маску або замість сироватки. Користуюся не тільки влітку.
Зволожувальний кремЯ б точно рекомендувала крем усім, у кого комбінована шкіра 😊. Він добре зволожує, але водночас не надто густий, тому не закупорює пори. Я користуюся ним вже близько 3 місяців, і в поєднаннЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу