рекомендую!Продукт працює саме так, як я собі уявляв.
Освітлює та освітлює шкіру без слідів. Він також чудово працює як SPF. Я рекомендую людям, які хочуть мати світліший і рівномірніший тон шкіри.
Чутлива шкіраКрем непоганий, але не зовсім для чутливої шкіри, моє обличчя червоніє після нанесення, зволоження хороше, шкіра дуже блискуча і, на жаль, недоліки шкіри підкреслюються, але протягом дня шкіЧитати далі
рекомендую!Продукт працює саме так, як я собі уявляв.
Освітлює та освітлює шкіру без слідів. Він також чудово працює як SPF. Я рекомендую людям, які хочуть мати світліший і рівномірніший тон шкіри.