Він недостатньо зволожує і погано пахне.Крем має чудову текстуру та приємно охолоджує. Але я не відчуваю себе достатньо зволоженою, і це пахне туалетним ароматом (або бабусиними духами)
Святий ГраальПриємний крем, який повністю виправдовує своє слово!DYNASTY! Він чудово наноситься на шкіру, добре вбирається та забезпечує ідеальне покриття. Дуже м'яка текстура, яка добре поєднується з інЧитати далі
Найкращий SPFНайкращий SPF, який я поки що пробувала. Ціную те, що це сироватка, а не крем, він трохи густіший, але мені не заважає навіть влітку, добре вбирається. У мене суха шкіра. Я завжди повертаюсяЧитати далі
Він недостатньо зволожує і погано пахне.Крем має чудову текстуру та приємно охолоджує. Але я не відчуваю себе достатньо зволоженою, і це пахне туалетним ароматом (або бабусиними духами)
Святий ГраальПриємний крем, який повністю виправдовує своє слово!DYNASTY! Він чудово наноситься на шкіру, добре вбирається та забезпечує ідеальне покриття. Дуже м'яка текстура, яка добре поєднується з інЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу