Це не образить, не схвилюєНастільки помірно зволожуючий... чудово та швидко вбирається. Отримала в подарунок і була дуже приємно здивована. Це дійсно легкий гель, більше для жирної шкіри, у мене суха шкіра, і я викорЧитати далі
Легкий, приємний кремЯ замовила його бо отримала в подарунок пробну версію і він мені сподобався. Крем класно зволожує і заспокоює шкіру. Можливо не всім підійде, але для моєї шкіри він ідеальний. А ще мені дужеЧитати далі
Чудове доповнення до вашого розпорядку дняВін чудово зволожує шкіру. Незважаючи на ледь помітний аромат, не подразнює. Особливо підходить взимку. Оскільки емульсія знаходиться під кремом і не така жирна, як олія, у мене приємніше віЧитати далі
Я рекомендуюДля мене це просто найкращий крем. Він чудово зволожує і зовсім не жирний. У мене комбінована, сухіша шкіра, цей крем дуже добре її вирівнює, освітлює та тримається цілий день. Він має дуже Читати далі
Гелевий крем, який мені подобаєтьсяМені подобається цей крем. Ніжний аромат, цікава консистенція між кремом та гелем. Він не залишає плівки на моїй комбінованій шкірі, не робить жирні ділянки жирними та зволожує сухіші. РекомЧитати далі
Диво!Крем здивував мене своєю ціною, консистенцією та ніжним, ненав'язливим ароматом 😊 він чудово зволожує мою шкіру і не залишає жирного, неприємного відчуття 👌 З нетерпінням чекаю, щоб знову Читати далі
Чудове зволоження на літоКонсистенція гелю мені підходить для сухої та чутливої шкіри влітку. Взимку мені було б занадто «мокро» і водянисто. Це правда, що він трохи липкий, але коли ви використовуєте макіяж, він стЧитати далі
Може бутиТільки почала ним користуватися, пахне приємно, але мені не подобається, що на обличчі залишає білу плівку, тому треба як слід втирати і стежити, щоб не залишилося білих слідів. Чи справді вЧитати далі
Омолодження 😃Без духів, дуже приємна консистенція, добре лягає на шкіру, бачу зміни напруги шкіри навколо очей. Гідрати.
Невеликий мінус за коротку шию на насосі, доводиться нахиляти. Упаковки об'ємом 12Читати далі
Це не образить, не схвилюєНастільки помірно зволожуючий... чудово та швидко вбирається. Отримала в подарунок і була дуже приємно здивована. Це дійсно легкий гель, більше для жирної шкіри, у мене суха шкіра, і я викорЧитати далі
Легкий, приємний кремЯ замовила його бо отримала в подарунок пробну версію і він мені сподобався. Крем класно зволожує і заспокоює шкіру. Можливо не всім підійде, але для моєї шкіри він ідеальний. А ще мені дужеЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу