не рекомендуюНа обличчі він був непридатний, залишає надзвичайно білий наліт. Я був схожий на привида. Тому я сказав собі, що принаймні витратитиму на тіло. Натерла ноги і трималося цілий день, не обпікаЧитати далі
Крем у стікуЯ купила його для своєї 10-річної доньки для щоденного використання. Він портативний, легко та приємно наносити. Добре захищає та не подразнює навіть чутливу шкіру. Вони купують другий. Нам Читати далі
не рекомендуюНа обличчі він був непридатний, залишає надзвичайно білий наліт. Я був схожий на привида. Тому я сказав собі, що принаймні витратитиму на тіло. Натерла ноги і трималося цілий день, не обпікаЧитати далі
Крем у стікуЯ купила його для своєї 10-річної доньки для щоденного використання. Він портативний, легко та приємно наносити. Добре захищає та не подразнює навіть чутливу шкіру. Вони купують другий. Нам Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу