Не рекомендую через парфумищо стосується захисту від сонця, оцінювати не буду. після нанесення засобу мені стало погано через сильний парфум - крем пахне аптечною засмагою. Мені не подобається моя шкіра, мої очі та гуЧитати далі
Крем у стікуЯ купила його для своєї 10-річної доньки для щоденного використання. Він портативний, легко та приємно наносити. Добре захищає та не подразнює навіть чутливу шкіру. Вони купують другий. Нам Читати далі
Не рекомендую через парфумищо стосується захисту від сонця, оцінювати не буду. після нанесення засобу мені стало погано через сильний парфум - крем пахне аптечною засмагою. Мені не подобається моя шкіра, мої очі та гуЧитати далі