Тонер з ніациновою есенцією Легкий гелевий тонік, дуже приємний на шкірі. Я ціную, що він швидко поглинається та уніфікується шкірою. Тонкий аромат не подразнює мою чутливу шкіру, і після використання всієї рожевої лінЧитати далі
Чудовий гель з алоеЦей гель просто ідеальний, він чудово зволожує та підходить як для шкіри, так і для решти тіла. Після засмаги він набагато кращий, ніж креми після засмаги, він одразу вбирається, і моя шкіраЧитати далі
Сонцезахисний стік Mary & May з веганським пептидом Bakuchiol SPF 50Абсолютно чудовий продукт. SPF у твердому стіку, але з дуже легкою, оксамитово-гладкою текстурою. При нанесенні оптимально ковзає по шкірі, не натирає та не липне після нанесення, не залишаєЧитати далі
Я рекомендуюЛосьйон добре зволожує шкіру, без липкої плівки, мені подобається використовувати його влітку замість крему під макіяж або SPF. Купую його неодноразово, рекомендую.
Bez vodyКрем справді дуже дивний, не знаю, чому його назвали зволожуючим, у складі немає води чи будь-якого рідкого інгредієнта, окрім екстракту кореня коптіса, він сильно стягує шкіру після нанесенЧитати далі
Просто чудово підходить для відпочинку на сонціТип шкіри: нормальна.
Вік: 25.
Чудово підходить для використання під час літньої відпустки на морі. Добре заспокоює шкіру після тривалого перебування на сонці. АЛЕ залишає відчуття липкостЧитати далі
Без запахуГель без ароматизаторів, не подразнює після нанесення, я ще не знаю, як він вплине на проблемну шкіру в довгостроковій перспективі, але за таку ціну це хороший продукт. Купуватиму його ще раЧитати далі
ІдеальнийУ мене жирна шкіра, я перепробувала безліч кремів із SPF, і все, що я можу сказати про цей... БОМБА! Легкий, він не робить мою шкіру жирною, чудово підходить під CC-крем, не збирається в груЧитати далі
Я йому не дозволю.Я вже використовую четверту упаковку і навіть навчила свою подругу, як ним користуватися. Крему потрібно лише трохи, тому його тримається дуже довго, і моя шкіра виглядає чудово після нього.
Дивовижний кремЦей крем, мабуть, один з найприємніших кремів, які я пробувала. Він приємно пахне і чудово розподіляється. У мене чутлива суха шкіра (48), і хоча він, ймовірно, не розгладить мої зморшки, я Читати далі
Тонер з ніациновою есенцією Легкий гелевий тонік, дуже приємний на шкірі. Я ціную, що він швидко поглинається та уніфікується шкірою. Тонкий аромат не подразнює мою чутливу шкіру, і після використання всієї рожевої лінЧитати далі
Чудовий гель з алоеЦей гель просто ідеальний, він чудово зволожує та підходить як для шкіри, так і для решти тіла. Після засмаги він набагато кращий, ніж креми після засмаги, він одразу вбирається, і моя шкіраЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу