Маска чи крем?Ця маска для мене скоріше густіший крем. Вона чудово пахне, вбирається після нанесення та залишає шкіру живленою та м’якою. Це, мабуть, моя третя упаковка, і я вже двічі дарувала її своїй сеЧитати далі
СуперНа мою думку, цей сонцезахисний стік чудово підходить за таку ціну. За нижчу ціну ви отримуєте стік, який ідеально тримається на обличчі, не відшаровується та не турбує прищі. На мою думку (Читати далі
Ідеально ❤️❤️❤️Спочатку я не дуже знала, як до цього ставитися, тому що воно обпікало моє обличчя, але потім я трохи обмежила його, щоб моя шкіра звикла до нього 👌 і зараз я не можу його похвалити, це проЧитати далі
Мізон гіалуронова кислотаСироватка приємна, не липка, швидко вбирається. Однак зволожуючого ефекту мені недостатньо. Враховуючи ціну, я очікував трохи більше.
Гарне заспокоєнняУ мене атопічна екзематозна суха шкіра, і навіть якщо сироватка контактує з сухими ділянками, вона не пече. Він кремовий, нікуди не тече, насос практичний. Мені це дуже допомогло, особливо вЧитати далі
Крем під очіКрем має консистенцію гелю, не подразнює,
зона навколо очей зміцнюється, шкіра стає більш еластичною завдяки колагену та виглядає здоровішою. Я рекомендую.