Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.


Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 24
Zkoušela jsem více kolagenových masek ale nic se nevyrovnalo s touto - dostala jsem ji jako dárek k nákupu a musim si ji objednat určitě znovu.. sice je dražší ale už chápu proč když za to stojí - hydratace a krásný glow efekt, k tomu se používá rychle takže to člověk stihne ráno před prací dát - sloupnout a jít :)
Moc se mi líbí, má osvěžující a hydratační účinek. Používám ho večer po pleťové vodě, nedávám si nic jiného a funguje skvěle. Koupila jsem si ho už podruhé.
Maska se dobře slupuje, ale nesmí jí být tenká vrstva. Pleť je po sloupnutí hladká, lesklá a hydratovaná. Na tvářích bylo cítit lehké pnutí, ale po nanesení krému se ztratilo.
Asi největší pocit hydratace jaký jsem kdy zazila! Trochu me drazdi ta parfémace, je to na me trochu moc. Zkusím podobne produkty s nižší parfemaci, ale je možné ze nic lepšího nenajdu, no uvidime.. Jo - důležité je NESMYVAT VODOU, jen sloupnout! Na obalu je napsáno bud sloupnout nebo smyt, ale tohle je škoda smyvat! Protože tím se částečně smyje ten glass skin efekt.. Nicméně ta hydratace je hloubkova, nesmyje se to uplne, ale lepší je rozhodne vodou nesmyvat, nespěchat, dat si dostatek casu na důkladne slupovani.. Asi je lepší větší vrstva, mela jsem tendenci spíše střet aby zbylo i na příště, mela jsem vzorek. Dárek k nákupu, který udelal velkou radost!
Masku jsem dostala jako dárek vzorek, ale je fakt super, konzistence, vůně, jedině ta cena mě mírně odrazuje je cena, pravda, že nezkousala jsem ještě podobnou masku, možná je poměr cena kvalita parádní
Po sloupnutí je pleť zdravě lesklá a hydratovaná. Nevýhodou může být pro někoho vyšší cena za 70 ml balení.
Popravdě jsem nečekala, že s maskou budu až takhle spokojená. Měla jsem po ní celý den hydratovanou pleť.
Skvělá slupovací maska – hydratuje pleť, rychle schne a nezanechává ji suché. Po zaschnutí se snadno odstraňuje, aniž by podráždila pleť. Vřele doporučuji ☺️
Masku jsem si objednala už na jaře a teď můžu podat tu nejupřímnější recenzi. Maska je prostě parádní. Používám ji jednou za dva týdny. Výsledek je patrný okamžitě. Pleť je vypnutá, září zevnitř a září zdravím. Vřele doporučuji!
Masku používám 1–2krát týdně. Používám ji asi 1–1,5 měsíce. Jsem s ní velmi spokojená. Mám problematickou pleť, náchylnou k zarudnutí. Pleť je hladká, dokonce si myslím, že po této masce se stává elastickou. Nechávám si ji na obličeji asi hodinu, ale nenanáším ji v moc tenké vrstvě, protože pak není vůbec pohodlné ji odstraňovat, když je nanesená moc tence.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.