Příjemné sérum Sérum používám už nějakou dobu, a jsem s ním spokojená. Neucpava mě, jemně hydratuje (na ráno akorát), pleť hezky rozjasní (ale nevypadáte jako disko koule)
mega produktMusim tomuto produktu dát velký ohlas. Hrozně trpím na póry v oblasti brady a tváří. používám již měsíc a musim říct, že póry mizí. Mam teď tak 30% póru ,opravdu už minimum oproti tomu než jČíst více
Eye cream Při každodenním používání očního krému pozoruji znatelný rozdíl v hydrataci. Oční okolí je pružnější a lépe vyživené.
Krém používám i přes den pod make-up – nedrolí se a dobře drží na svémČíst více
Používám i přes denNejvíc vynález ever! Dávám hlavně přes noc. Kde vytáhne většinu (foto) a pak přes den, abych neměla nutkání k nípání 😁 samozřejmě nevytahne hned všechno na poprvé, ale dost pomůže a výrazněČíst více
Lehký denní gelPoprvé jsem koupila gel místo krému a jsem nadšená. Pleť je hezky hydratovaná i přes lehkost gelu. Super konzistence, vstřebávání, bez parfemace
Dobré Myslím že , produkty této značky jsou dobré, jen je potřeba vyzkoušet, která kombinace hlavních složek je ta pravá a bude nejvíce vyhovovat. Jinak základ složení je stejný, séra jsou koncentČíst více
Krém v tyčinceKoupila jsem 10 leté dceři na denní používání. Je dobře přenosný, snadno a zábavně se aplikuje. Dobře chrání a nijak nevadí ani citlivé pokožce. Kupují už druhý. Velmi jsme si ho oblíbily.
Výborný hloubkově hydratační krémPrvní krém s ceramidem, ktery jsem si koupila. Silně hydratuje a dobre se vstřebává. Mám už druhé balení a koupím znovu. Skvělý na zimu
Zázračný krém Musím říct, že tento krém je opravdová pecka s nadupaným složením! Používám na oční okolí ráno i večer. Krásně vyživuje, hezky se vstřebává a když mám někde na obličeji nějaké podráždění, poČíst více
HydratujeZačala jsem tento krém používat v ranní péči. Má příjemnou konzistenci, je lehký, hezky se rozetře, pro mě má příjemnou citrusovou vůni. Zúžená špička je praktická pro dávkování. Pro ranní hČíst více
Příjemné sérum Sérum používám už nějakou dobu, a jsem s ním spokojená. Neucpava mě, jemně hydratuje (na ráno akorát), pleť hezky rozjasní (ale nevypadáte jako disko koule)
mega produktMusim tomuto produktu dát velký ohlas. Hrozně trpím na póry v oblasti brady a tváří. používám již měsíc a musim říct, že póry mizí. Mam teď tak 30% póru ,opravdu už minimum oproti tomu než jČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky