Lehký příjemný krémKrém je krásně lehký a velmi rychle se vstřebá, vůbec nemastí ani nelepí. Pleť je krásně hladká a vyživená, narozdíl od jiných těžších krémů mi nezpůsobil akné.
Super!Tahle pěna je fakt super. Krásně pění, pleť vyčistí do hloubky, ale zároveň ji nevysušuje. Po umytí je pokožka svěží a příjemně hebká. Navíc má jemné složení, takže sedne i citlivější pleti.Číst více
Zero Pore One Day SerumSe sérem jsem spokojená. Póry se mi postupně vyčistily a trochu stáhly.
Po nanesení sérum lehce lepí, ale u tohoto typu produktu je to podle mě normální a nijak mi to nevadí.
KKUL - Čistící pleťová pěna s aloe AM-PM Aloe Cleansing FoamČistící pěnu používám jen ráno, jako první krok mé rutiny. Na večer používám olej od BOJ.
Mé smíšené pleti se sklonem k akné velmi vyhovuje, nicméně jsem si musela chvilku zvyknout na intenČíst více
Skvělý tonerJeden z nejlepších toneru které jsem kdy používala, mam suchou pleť a tenhle toner nejen odstrani starou loupajici kůži ale take ji hydratace. Mam už druhou lahvičku takže vím že pomáhá i naČíst více
Moc příjemnéUchovávala jsem v lednici, po ránu bylo moc osvěžující dát si náplasti pod oči. Určitě bych koupila znovu, ale spíš jen příležitostně, je to drahá záležitost.
Objednávám potřetí Kosmetiku Some by Mi používám už rok a jsem velmi spokojena. Pomáhá mi když mi skáčou hormony a zhoršuje se kvalita pokožky. Sérum v kombinaci s pěnou a krémem můžu jenom doporučit.
DěkujuČíst více