Lehký příjemný krémKrém je krásně lehký a velmi rychle se vstřebá, vůbec nemastí ani nelepí. Pleť je krásně hladká a vyživená, narozdíl od jiných těžších krémů mi nezpůsobil akné.
Zero Pore One Day SerumSe sérem jsem spokojená. Póry se mi postupně vyčistily a trochu stáhly.
Po nanesení sérum lehce lepí, ale u tohoto typu produktu je to podle mě normální a nijak mi to nevadí.
Oblíbené náplastiTyhle náplasti miluji. Je jich velké množství, takže chvíli vydrží. Skvěle "vysávají" hnis z pupínků. Pro lepší účinek používám tedy s kombinací spot on krému od IUnik, ale fungují dobře i bČíst více
Lehký denní gelPoprvé jsem koupila gel místo krému a jsem nadšená. Pleť je hezky hydratovaná i přes lehkost gelu. Super konzistence, vstřebávání, bez parfemace
Skvělý tonerJeden z nejlepších toneru které jsem kdy používala, mam suchou pleť a tenhle toner nejen odstrani starou loupajici kůži ale take ji hydratace. Mam už druhou lahvičku takže vím že pomáhá i naČíst více
Dobrý toner bez aktivních složekTyp pokožky: normální.
Věk: 25.
Mírně hidratuje, není lepivý na pokožce. Rychlé se vstřebává. Bez aktivních složek. Zelený čaj zklidňuje pleť.
VITAMIN B HYDRATING GEL CREAMHydratační gel, který se po styku s pokožkou mění ve vodovitou emulzi. Dobře se vstřebává, nelepí, vhodný pod make-up. Díky vodové textuře vhodný pod galvanickou žehličku. Pleť je jemná, hydČíst více
Naprosto boziNejlepsi opalovaci krem, co jsem kdy mela. Je jako velmi lehky hydratacni krem. Nedrazdi mi ocni okoli a neucpava pory. Ma mirne dewy finish, ktery vypada zdrave (NE mastne). Da se smyt i miČíst více
krémProdukt jsem zakoupila na zkoušku v menším balení. Překvapilo mě, že i malé balení vydrželo poměrně dlouhou dobu, protože na jedno použití stačí opravdu malé množství krému.
Krém má mírně leČíst více
Záchranný krém Tento krém má lehkou konzistenci, ale silné hydratační a zklidňující účinky. Je to moje záchrana hlavně na jaře - kdy mi pomůže dát do pořádku pleť, která je namáhaná po zimě Sluncem a zevniČíst více
Lehký příjemný krémKrém je krásně lehký a velmi rychle se vstřebá, vůbec nemastí ani nelepí. Pleť je krásně hladká a vyživená, narozdíl od jiných těžších krémů mi nezpůsobil akné.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky