nedoporučuji kvůli parfemaciico se týká ochrany před sluncem, nebudu hodnotit. po nanesení produktu mi přišlo nevolno kvůli silné parfemacii - kromě mi smrdí jako opalovač z drogerie. nelíbí se to mé pleti, mým očím a zČíst více
TOP produktPomohl mi s černými kruhy pod očima, začínala jsem aplikovat 2x v týdnu a postupně se dopracovala na každý den večer. Nelepí a vstřebá se. Bála jsem se reakce očního okolí, ale všechno v pořČíst více
Zero Pore One Day SerumSe sérem jsem spokojená. Póry se mi postupně vyčistily a trochu stáhly.
Po nanesení sérum lehce lepí, ale u tohoto typu produktu je to podle mě normální a nijak mi to nevadí.
Viditelná pomocNa zkoušku jsem si přístroj objednala a ráda po něm sáhnu když se mi objeví víc pupínků - opravdu je pomáhá léčit sice náplasti jsou asi rychlejší volba ale na denní používání je tohle superČíst více
Objednávám potřetí Kosmetiku Some by Mi používám už rok a jsem velmi spokojena. Pomáhá mi když mi skáčou hormony a zhoršuje se kvalita pokožky. Sérum v kombinaci s pěnou a krémem můžu jenom doporučit.
DěkujuČíst více
Doporučení Krásně a příjemně voní citrusy,vše na příjemnou konzistenci a krásně se vstřebává. Pokožka je příjemně nabuzená-doporučuji. kamarádky,take zkusily a byli příjemně překvapené 😀
VýbornéVýborné sérum. Mám suchou pleť a skvěle mi sedí. Je gelové, ale hutné. Po rozetření zřídne a hned se vsaje do pleti. Jediné mínus je, že se strašně špatně nabírá do pipety.
SPF Probio-CicaZa mně skvělé SPF. Mám suchou a citlivou pleť a SPF je na pleti příjemné, je lehké a pěkně hydratuje. Pleť není mastná, je pěkně rozzářená. Určitě bude sedět i mastnější pleti.
Pleťové tonikum Madagascar CentellaSuper tonikum, doporučila mi kosmetička. Aplikace po vyčištění - nepne na pleti, funguje výborně s různými produkty, určitě nemám poslední balení.
Příjemné tonikumKoupil jsem tento toner spolu s hydrofilním olejem. Líbilo se mi ekologické kartonové balení, téměř neslyšitelná vůně tonika i to, jak rychle se vstřebává pokožkou. Děkujeme za pěknou cenu aČíst více
nedoporučuji kvůli parfemaciico se týká ochrany před sluncem, nebudu hodnotit. po nanesení produktu mi přišlo nevolno kvůli silné parfemacii - kromě mi smrdí jako opalovač z drogerie. nelíbí se to mé pleti, mým očím a zČíst více
TOP produktPomohl mi s černými kruhy pod očima, začínala jsem aplikovat 2x v týdnu a postupně se dopracovala na každý den večer. Nelepí a vstřebá se. Bála jsem se reakce očního okolí, ale všechno v pořČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky