krémProdukt jsem zakoupila na zkoušku v menším balení. Překvapilo mě, že i malé balení vydrželo poměrně dlouhou dobu, protože na jedno použití stačí opravdu malé množství krému.
Krém má mírně leČíst více
Lehký příjemný krémKrém je krásně lehký a velmi rychle se vstřebá, vůbec nemastí ani nelepí. Pleť je krásně hladká a vyživená, narozdíl od jiných těžších krémů mi nezpůsobil akné.
Látková maskaMaska je prostě úžasná ✨ Skvěle hydratuje pleť, obličej po ní vypadá svěže a zářivě a make-up se perfektně nanáší. A samostatným plusem je, že se nálada zvedá i během procesu, protože v ní vČíst více
Zero Pore One Day SerumSe sérem jsem spokojená. Póry se mi postupně vyčistily a trochu stáhly.
Po nanesení sérum lehce lepí, ale u tohoto typu produktu je to podle mě normální a nijak mi to nevadí.
Recenze: Ji Woo Gae Baking Soda Deep Pore Foam Cleansing- Čistí skvěle a do hloubky
- Stačí malé množství takže vydrží dlouho
- Na smíšené pleti vysušuje, což není problém, pokud má člověk následnou skincare rutinu
- Víčko po čase nešlo plně Číst více
Lehký denní gelPoprvé jsem koupila gel místo krému a jsem nadšená. Pleť je hezky hydratovaná i přes lehkost gelu. Super konzistence, vstřebávání, bez parfemace
KKUL - Čistící pleťová pěna s aloe AM-PM Aloe Cleansing FoamČistící pěnu používám jen ráno, jako první krok mé rutiny. Na večer používám olej od BOJ.
Mé smíšené pleti se sklonem k akné velmi vyhovuje, nicméně jsem si musela chvilku zvyknout na intenČíst více
Dobrý toner bez aktivních složekTyp pokožky: normální.
Věk: 25.
Mírně hidratuje, není lepivý na pokožce. Rychlé se vstřebává. Bez aktivních složek. Zelený čaj zklidňuje pleť.
Viditelné výsledky Tento toner používám skoro každý večer a vnímám rozhodně zlepšení stavu pleti. Dobře vyčistí a bojuje proti nedokonalostmi, navíc mám pocit, že i přispěl k rychlejšímu vyléčení pozůstatku zaČíst více
Naprosto boziNejlepsi opalovaci krem, co jsem kdy mela. Je jako velmi lehky hydratacni krem. Nedrazdi mi ocni okoli a neucpava pory. Ma mirne dewy finish, ktery vypada zdrave (NE mastne). Da se smyt i miČíst více
krémProdukt jsem zakoupila na zkoušku v menším balení. Překvapilo mě, že i malé balení vydrželo poměrně dlouhou dobu, protože na jedno použití stačí opravdu malé množství krému.
Krém má mírně leČíst více
Lehký příjemný krémKrém je krásně lehký a velmi rychle se vstřebá, vůbec nemastí ani nelepí. Pleť je krásně hladká a vyživená, narozdíl od jiných těžších krémů mi nezpůsobil akné.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky