Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.


Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 45
Čistič, který vám umyje obličej jako housle, tak bych tento čistič popsala. Ale i přes to, že pleť dobře čistí, ji velmi vysušuje, takže hodnocení ubírám. Chci upřesnit, že mám smíšenou a necitlivou pleť. Používala ho moje maminka a i ta měla po umytí pocit velkého napnutí pleti.
S tímto produktem jsem velmi spokojena, stačí opravdu malé množství a pleť je po očištění svěží, ale ne vysušená. Produkt jemně příjemně voní, ale není to přehnané. Já mám velmi citlivou pleť na různé produkty, ale tento překonal očekávání!
Jsem příjemně překvapená, dobře pění a už po prvním použití je znát, že je pleť čistá, rozjasněná, póry na nose a čele jsou méně zanesené. Jediná výtka je, že se špatně smývá studenou vodou. První dojem 5*, mám problematickou citlivou pleť 35+, tak uvidíme, zda nebude při pravidelném používání moc vysušovat.
Super čistící pěna, stačí malé množství, obličej je svěží a čistý, póry se postupně zmenšují, jsem absolutní fanynka Misshy.
Jemný čistič pleti s příjemnou vůní čajovníku, dobře odličuje makeup, vydrží dlouho - používám už 3 měsíce (každý večer + na čištění štětců) a pořád mám ještě polovinu, dobře pění. Pleť je po očištění čistá a svěží + stahuje póry. S produktem jsem opravdu spokojená.
Poté, co jsem spotřebovala téměř celé balení, vím jednu věc, MUSÍTE MÍT. Mám citlivou pleť, která potřebuje hodně hydratace. Po použití tohoto produktu necítím žádné pnutí. Kůže je lehká, příjemná na dotek.
Fantastický!
Této pěně nemám kromě vůně co vytknout. Je to trochu bylinné, ale s bylinným mycím prostředkem? Nedokážu to vysvětlit, ale pro mě je ta vůně nepříjemná. Pěna dobře myje a není moc jemná, ale to mám ráda, protože mám pleť s přebytečným mazem, takže plus. Používám ho každý den a balení dodělám, ale kvůli vůni si ho znovu nekoupím.
Tuto pěnu jsem zakoupila kvůli poměru cena:množství a díky velmi dobrým recenzím, ve kterých lidé píší, že nevysušuje. Osobně mám pleť kombinovanou, takže na jednu stranu asi moje chyba, že jsem ji zkoušela, když se uvádí, že je spíše pro mastnou, nicméně moji pleť velmi vysušila a narušila kožní bariéru (pleť mě začala štípat v reakci na další produkty, na které byla moje pleť zvyklá). Vzhledem k mé zkušenosti bych měla dát jednu hvězdičku, ale přidávám druhou proto, že jsem schopná přiznat i vlastní zavinění, když vím, že nemám pouze mastnou pleť.
Nejlepší, to je vše, co používám. Nevysušuje, hezky odlíčí i make-up
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.