Zimní krémKrém je za mě skvělý na zimu. Je trochu bohatší, příjemný, ale v létě by byl moc hutný. Jen může nechat lesklou pleť, takže spíše doporučuji normální až suché pleti.
Neucpává póry SPF mi sedlo, neucpává mi póry, narozdíl většiny ostatních. Matnější, citlivá pleť se sklonem k tvorbě akné a všelijakých vyrážek ho ocení. Navíc má příjemnou vůni a po chvilce opravdu zmatnČíst více
s pěnovou maskou Some By Mi Bye Bye Blackhead 💚Upřímně – při prvním použití jsem nebyla úplně nadšená. Nepřišlo mi, že by dělala nějaký velký rozdíl. Ale dala jsem jí šanci dál… a udělala jsem dobře 🙏
Při pravidelném používání jsem si Číst více
Výborné tonikumToto tonikum je hydratační a vyživující, ale zároveň je lehounké a není vůbec mastné. Osvědčilo se mi i míchání se skin tintem, dodá pleti jemný glow. Doporučuji.
KrémNarazila jsem na tento krém a jsem za to ráda. Mám smíšenou pleť s nsdokolastmi. Hydratuje,uklidńuje pleť, nezpůsobuje žádné akné. Pleť je po něm heboučká. Jeden z nejlepších krému, co jsem Číst více
Vt cosmetic Reedle lip plumperJe perfektní. Pálení se dá bez problému vydržet a vysledek je skvělý. Rty jsou krasně hydratované. To jsem vůbec neočekávala, ale to je bonus navíc. Efekt zvětšení nevydrží samozřejmě celý dČíst více
MaskaMasku jsem koupila poprvý. Vyhlazuje a hydratuje skvěle, své účinky splňuje. Už po 1 použití moje pleť vypadala mnohem líp než před tím. Rozhodně bych ji doporučila.
Ale má i jeden nedostateČíst více
Za mě moc mastnýTyp pokožky: normální.
Věk: 25.
Používala jsem během léta v průběhu dne. Nanášela SPF krém ráno, a tuto tyčinku jednou za den kolem 2-3 hodiny. Moc mastný, cítila jsem kdyby olej na obličeČíst více