Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.

Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 23
Je to výborný produkt! Nedělá pokožku bílou, dobře se stříbí, je lehký, textura snadno se nanáší a roztírá. Jsem s ním spokojená a určitě objednám si další.
rychle se vstřebává do pokožky, nezanechává bílé skvrny
Neucpává póry a rychle se vstřebává. Použila jsem ho mnohokrát pod make-up a nezpůsobil mi žádné problémy. Ani když se mi zpotí obličej, neštípe mě v očích. Lahvička je velmi účinná – při každodenním používání mi vydržela rok.
Velmi rychle se vstřebává a nezanechává bílé stopy.
Nezanechává bílé stopy a poměr cena/kvalita je skvělý.
Krém se na obličeji cítí velmi dobře, dobře se vstřebává, ale nemyslela jsem si, že by chránil. Nanesla jsem si hodně krému a je to poprvé, co si obličej barvím, moc jsem se slunci nevystavovala.
Kupovala jsem na základě recenzí. Nevím jestli bylo od té doby změněno složení, ale můj rozhodně nemá zelenkavý odstín. Mám smíšený typ pleti, krém se mi lepí na suchá místa, zůstávají po něm bílé šmouhy, které se dlouho vstřebávají a pod makeupem se žmolkuje. Neštípe v očích co je velké plus, ale dlouho mám z něj pocit mastnoty. Vůně je za mě dost výrazná, ale po vstřebání částečně vyprchá. Využiji ho jen na dny bez makeupu.
super
Mám mastnou aknózní pleť a tento produkt mi vyhovuje. Nezanechává bílý povlak, rychle se vstřebá ale ze začátku zanechává trošku mastný vzhled, ale to časem zmizí.
Tento krém je naprosto fantastický, nemá typickou SPF vůni, nebělí, hydratuje pleť perfektně jako opravdu dobrý hydratační krém, absolutně není těžký - nemám moc mastnou pleť, protože jsem krém dostala dnes a použila jsem ho poprvé, ale pleť je hydratovaná, zklidnil jsem ho znovu.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.