Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.




Recenze – 1
Moje první zkušenost s tímto produktem mě málem odradila. Gel je hustý a špatně se roztírá. Musíte si ho nechat jemně vmasírovat do obličeje, aby se z lepkavé, husté konzistence stal poddajnější. Všimla jsem si však, že velmi dobře odstraňuje make-up, krásně emulguje kosmetiku a v kombinaci s mycím gelem na obličej od stejné značky a řady mi výrazně zlepšuje mastnou T-zónu. Doporučuji ho, protože výsledek stojí za ty dvě minuty vtírání.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.