krém na citlivé oči Krém neštípe v očích, nemá žádnou vůni a oční okolí nepne, ani není vysušené.
Vrásky mi nepřijdou méně viditelné, ale krém jsou brala jen kvůli tomu, že má být na citlivé oči a to splňuje nČíst více
Kombucha tea líp balmZa mě jeden z nejlepších balzám na rty, které jsem měla. Trpím hodně suchými rty s sklonem k praskání a šupinatění. Po ošetření tímto balzamem se krásně zahojilo. (nutnosti je samozřejmě pitČíst více
Sérum Sérum je dobrý pro citlivou, problematickou pleť. Používám vždy, když mám podrážděnou a napjatou pleť. Používám především večer a ráno mám pleť hydratovanou a zklidněnou.
Vyživujíci maska na zimuOpravdu skvělá maska na zimu. Mrazem vysušená a unavená pleť je po ní krásně vyživená a naducaná. V balení je hodně séra - krásně vystačí i na krk a dekolt. Kupujem opakovaně - doporučuji!
krém na citlivé oči Krém neštípe v očích, nemá žádnou vůni a oční okolí nepne, ani není vysušené.
Vrásky mi nepřijdou méně viditelné, ale krém jsou brala jen kvůli tomu, že má být na citlivé oči a to splňuje nČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky