Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.



Vaše skvělé fotky a videa






Recenze – 5
Nikdy by mě nenapadlo, že mě za tu cenu může nějaký krém překvapit. Je lahodný, máslový, ale ne mastný a neuvěřitelně hydratační. Už si ho koupím znovu.
Je mi po padesátce a moje pleť s tímto produktem vypadá úžasně! Tento krém je perfektní, obzvlášť v chladnějších měsících; když se oteplí, přejdu na lehčí hydratační krém na obličej od stejné značky. Naprosto perfektní!!!
Mám 40 let, ale kromě toho bych doporučila pro ženu asi 50-60+ let. Krem je hutný, dobře promastí a hydratuje. Ovšem já se ráno budím s mastnou zonou u nose. Také mi vadí jeho vůně, připomíná mi vůni babičky, nebo kremů používaných začátkem 90.let.
Skvělý krém, je velmi vyživující a rozjasní mou pleť. Za tu cenu jsem velmi mile překvapená. Používá ho i moje maminka která mě zralejší a cistlivou pleť a také ho chválí. wow
Dobrý krém pleť na obličeji hydratuje a vyhlazuje, doporučuji
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.