TirTirTento krém jsem vyzkoušela poprvé a určitě se k němu budu vracet. Má hutnější konzistenci, ale na pleti nepůsobí těžce ani nezanechává nepříjemný pocit masky. Vstřebává se o něco déle, ale vČíst více
Nejlepší SPFZatím nejlepší SPF, co jsem vyzkoušela. Oceňuji, že je to serum a ne krém, působí trochu hutněji, ale ani na léto mi to nevadí, dobře se vstřebá. Mám suchou pleť. Vždy se k němu vrátím 🙂 NaČíst více
Seoul 1988 oční krém Za mě jeden z nejlepších krému .... Je znát při používání zlepšení... Nepoužívám ale zatím každý den 😉 je mi 64 let vím že vrásky zcela nezmizí ale snad se malinko zlepší 🙏😉
Perfektní :)Tahle maska je naprosto úžasná! Nedávno se mi zhoršila plet, měla jsem znovu docela akné (takové ty bolestivé větší bouličky), masku jsem na noc použila a ráno bouličky už nebyly vůbec boleČíst více
Haruharu Tento olej mě zbavil pupínků v dekoltu. Už jsem nevěděla, co s nimi, ale tohle je zázrak, během pár dnů byly pryč a v péči pokračuji - večer po sprše toner, pár kapek oleje, lehká masáž. VůnČíst více