Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.


Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 9
Čistící pěna byla příjemná, dobře čistila, avšak mně úplně nevyhovovalo, že až tak nepěnila. Zároveň ta vůně byla strašná, mně produkt vysloveně smrděl. Hlavně pokud si vůni srovnám s krémem, který opravdu po citrusech voněl (možná i příliš). Za tu cenu je to příjemná pěna i velké balení. Mě však na druhý nákup nepřesvědčila.
Tento produkt se mi líbí. Poměr ceny a kvality je dobrý, doporučuji ho.
Tato čistící pěna mi úplně nesedla. Musela jsem ji používat s přestávkami, protože při dlouhodobějším používání (cca. po týdnu až 10 dnech) jsem pokaždé začala mít problém s ucpanými póry. Zároveň mám pocit, že by tato pěna nemusela být vhodná pro citlivější pleť. Na druhé straně se mi líbilo, že pěna odmašťuje, ale nevysušuje (alespoň ne mou míchanou až suchou, mírně citlivou pleť). Stačí malé množství a vytvoří bohatou pěnu. Po spotřebování celého balení (při přerušovaném používání) to shrnu tak, že pěna neurazí, ale ani nenadchne. Za vyzkoušení rozhodně stojí, ale já bych si ji už podruhé nekoupila (mezičasem jsem našla jiný produkt, který mi vyhovuje ocelí víc).
Koupila jsem si ho hlavně kvůli ceně a faktu, že jsem už v košíku měla emulzi a krém z této řady. Při prvním použití jsem pocítila mírné štípání. Riskla jsem to a krém jsem použila znovu druhý den – štípání se už neopakovalo a moje vrtkavá, alergická pleť se cítí skvěle. Aplikace je příjemná; stačí velmi malé množství produktu k důkladnému vyčištění obličeje a zanechává pocit svěžesti.
Farmstay Citrus Yuja je jemná, ale skutečně účinná čisticí pěna, která mě mile překvapila. Mám aknózní pleť a často se obávám agresivních produktů, ale tato pěna čistí skvěle, aniž by ji dráždila nebo vysušovala. Má lehkou citrusovou vůni – svěží a povzbuzující, perfektní zejména ráno. Krémová konzistence dobře pění; stačí jí jen trochu na celý obličej. Po vyčištění je pleť čistá, hladká a osvěžená, ale bez nepříjemného pocitu pnutí. Účinně odstraňuje make-up a přebytečný kožní maz. Neucpává póry a při pravidelném používání jsem si všimla, že je moje pleť klidnější a méně mastná. Rozhodně stojí za vyzkoušení!
Pěnu jsem si koupila jen kvůli ceně. Kromě nízké ceny má pěna řadu výhod. Na umytí stačí jen malé množství, je docela úsporná, velmi dobře pění, pleť je dokonale čistá a hlavně nepřesušuje pokožku obličeje. Doporučuji. S nákupem jsem spokojená.
Bohužel je tato pěna pro mou citlivou, cévkovitou pleť příliš silná. Při mytí jsem cítila mírné štípání. Později, když jsem si nanášela pečující přípravky, které mi vlasy nikdy neštípaly, tak po umytí touto pěnou štípaly. Naštěstí nemám obličej červený, jen trochu podrážděný. Myslím, že pěna by mi byla dobrá jen tehdy, když se mi pleť občas masti. Ale pořád je to pěna, která ve srovnání s některými, např. „Frudia green grape“ je mnohem jemnější, takže si myslím, že tato pěna bude vhodná pro normální nebo smíšenou pleť.
Moje nejoblíbenější pěna na obličej, používám ji už mnoho měsíců a funguje skvěle na smíšenou pleť!
uplne uzasny mycí krém. Mam velce citlivou pokozku a na pleti je velice prijemny, nestipe, nestahuje....pokozka je neuveritelne cista, rozzarena . pripavena na aplikace kremu..Nejlepsi myci krem ktery jsem kdy mela , mohu jen doporucit .
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.