Olej pro mastnou pleťDoporučuji všemi 10ti. Je fakt svelý pro večerní mytí. Naneseme 1-2 pumpičky a masíruji. Toto je zatím první olej, kt. mi umí z pleti odstranit nanesené sébum. Po chvíli opravdu cítím "částiČíst více
Čistící olej Objednávala jsem pro kolegyni, já už ho mám doma delší dobu a je fakt top. Me stačí tak 3 pumpičky na odlíčení a pak di pleť dál dočistím ještě pěnivým odličovačem.
Šetrný a funkční produktDůkladně čistí, zbavuje nečistot i zbytků makeupu včetně voděodolného. Používám tenhle olej už dlouho - mám hodně problematickou pleť (citlivá, aknózní) a produkt mi vyhovuje díky svému miniČíst více