Dobrý hydrofilní olejJe to dobrý čisticí olej, který neucpává póry, a vždycky ho smyji pěnou. Nevysušuje mi pleť a dobře odličuje. Póry mi sice nevyčistí, ale příjemně čistá pleť ihned po použití je radost.
Čistící olej Objednávala jsem pro kolegyni, já už ho mám doma delší dobu a je fakt top. Me stačí tak 3 pumpičky na odlíčení a pak di pleť dál dočistím ještě pěnivým odličovačem.
Dobrý hydrofilní olejJe to dobrý čisticí olej, který neucpává póry, a vždycky ho smyji pěnou. Nevysušuje mi pleť a dobře odličuje. Póry mi sice nevyčistí, ale příjemně čistá pleť ihned po použití je radost.
Čistící olej Objednávala jsem pro kolegyni, já už ho mám doma delší dobu a je fakt top. Me stačí tak 3 pumpičky na odlíčení a pak di pleť dál dočistím ještě pěnivým odličovačem.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky