Odličovací olej Výborný čistící olej, jeden z nejlepších co jsem kdy vyzkoušela. Neštípe v očích ani nedělá žádný problém na pleti. Určitě koupím znova
Čisticí olej Jsem velmi spokojená s hydrofilním olejem Manyo krásně odličuje, pleť je po něm jemná, čistá a bez podráždění. Skvělý produkt, ráda doporučuji! 🌿✨
Čistící olejVelmi dobře odstraňuje make up i vodeodolnou řasenku bez větší námahy. Neštípe v očích a nezanechává mastný film, velmi dobře se smývá. Olej překvapil a mé pleti vyhovuje, dlouhá výdrž, koupČíst více
Odličovací olej Výborný čistící olej, jeden z nejlepších co jsem kdy vyzkoušela. Neštípe v očích ani nedělá žádný problém na pleti. Určitě koupím znova
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky