nedoporučuji kvůli parfemaciico se týká ochrany před sluncem, nebudu hodnotit. po nanesení produktu mi přišlo nevolno kvůli silné parfemacii - kromě mi smrdí jako opalovač z drogerie. nelíbí se to mé pleti, mým očím a zČíst více
Lehký příjemný krémKrém je krásně lehký a velmi rychle se vstřebá, vůbec nemastí ani nelepí. Pleť je krásně hladká a vyživená, narozdíl od jiných těžších krémů mi nezpůsobil akné.
Ideální krém na podrážděnou pleťKrém mě příjemně překvapil hlavně svou lehkou texturou. Rychle se vstřebává, nezanechává mastný film a opravdu zklidňuje podrážděnou a citlivou pleť. Po několika dnech používání byla pokožkaČíst více
Lehké hydratační SPFMoje nejoblíbenější SPF, mám už 4. balení. Lehká textura, rychle se vstřebává a má velice příjemnou vůni po Aloe. Zároveň i skvěle hydratuje. Používám zároveň místo denního krému.
Bez parfemaceGel je bez parfemace, po natření nedráždí, zatím nevím z dlouhodobého hlediska, co udělá s nečistou pleťí, ale za tu cenu je to dobrý produkt. Koupím opakovaně, snese jej i citlivá pleť.
Není určeno pro suchou pleťMám citlivou smíšenou/mastnou pleť a tento hydratační krém mi opravdu vyhovuje, obzvlášť v létě, kdy se mi pleť mastní.
Je velmi lehký, dobře se vstřebává do pleti - nezanechává žádnou lepkČíst více
Skvělý pro suchou a dehydratovanou pokožku (vhodný pro atopiky)Úžasný jako noční krém na suchou pleť, který zafixuje všechny produkty a hydratuje přes noc. Ráno mám obličej velmi hladký. Ale ráno bych ho nepoužila, je hutný. Jako žena s atopickou a dehyČíst více
:)Značku jsem zkusila poprvé, byla v akci a mě můj krém zrovna docházel. Je to taková gelovější konzistence, což mi vyhovovalo v létě, stačilo málo krému. A jako bonus krásně voní :)
Lehký gelový krémTento gelový krém má lehkou texturu a nezatěžuje pleť. Na zimu mi nevyhovuje, protože mám suchou pleť a jsem ve vyšším věku. Ale na léto, při horkém počasí, byl skvělý. Používám ho pouze běhČíst více
PY Balancing Gel 💙Miluji všechny produkty z "modré řady" od Pyunkang Yul (kromě ATO), ale tento gel je opravdu výjimečný. Skvěle "uzamkne" vlhkost uvnitř pleti, aniž by zanechal těžký pocit. Mám citlivou smíšČíst více
výborný krémnemastný, lehký, příjemné "zelené" vůně. hodí se na den a v letních vedrech jsem jej používala i jako noční krém. celou řadu Skin79 Cica pine miluji a značku moc doporučuji :)
nedoporučuji kvůli parfemaciico se týká ochrany před sluncem, nebudu hodnotit. po nanesení produktu mi přišlo nevolno kvůli silné parfemacii - kromě mi smrdí jako opalovač z drogerie. nelíbí se to mé pleti, mým očím a zČíst více
Lehký příjemný krémKrém je krásně lehký a velmi rychle se vstřebá, vůbec nemastí ani nelepí. Pleť je krásně hladká a vyživená, narozdíl od jiných těžších krémů mi nezpůsobil akné.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky