Zimní krémKrém je za mě skvělý na zimu. Je trochu bohatší, příjemný, ale v létě by byl moc hutný. Jen může nechat lesklou pleť, takže spíše doporučuji normální až suché pleti.
Lehké hydratační SPFMoje nejoblíbenější SPF, mám už 4. balení. Lehká textura, rychle se vstřebává a má velice příjemnou vůni po Aloe. Zároveň i skvěle hydratuje. Používám zároveň místo denního krému.
Nejlepší opalovákMám aknózní pleť a už jsem vyzkoušela hodně SPF od klasických, dermo až po japonské, ale vždy se našlo něco co mi nevyhovovalo nebo mi zhoršovalo akné. Vždy v létě jsem se děsila, až budu muČíst více
Zimní krémKrém je za mě skvělý na zimu. Je trochu bohatší, příjemný, ale v létě by byl moc hutný. Jen může nechat lesklou pleť, takže spíše doporučuji normální až suché pleti.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky