Naprosto boziNejlepsi opalovaci krem, co jsem kdy mela. Je jako velmi lehky hydratacni krem. Nedrazdi mi ocni okoli a neucpava pory. Ma mirne dewy finish, ktery vypada zdrave (NE mastne). Da se smyt i miČíst více
Výborná hydratace na létoGelová konzistence mi vyhovuje na suchou a citlivou pleť v letním období. Na zimu by byl pro mě moc “mokrý” a vodnatý. Je pravda, že trochu lepí, ale při použití make-upu udělá takový základČíst více