Dobrý hydrofilní olejJe to dobrý čisticí olej, který neucpává póry, a vždycky ho smyji pěnou. Nevysušuje mi pleť a dobře odličuje. Póry mi sice nevyčistí, ale příjemně čistá pleť ihned po použití je radost.
Dobrý hydrofilní olejJe to dobrý čisticí olej, který neucpává póry, a vždycky ho smyji pěnou. Nevysušuje mi pleť a dobře odličuje. Póry mi sice nevyčistí, ale příjemně čistá pleť ihned po použití je radost.