Skvělá čistící pěnaRychle pění a stačí ji malinko. Na pleti je příjemná ale malinko štípe v očích. Sklony k akné nemám, ale od doby, co jsem začala používat tuto pěnu, se mi mnohem méně dělají pupínky. Taky miČíst více
s pěnovou maskou Some By Mi Bye Bye Blackhead 💚Upřímně – při prvním použití jsem nebyla úplně nadšená. Nepřišlo mi, že by dělala nějaký velký rozdíl. Ale dala jsem jí šanci dál… a udělala jsem dobře 🙏
Při pravidelném používání jsem si Číst více
senzační balzámMám smíšenou pleť a bála jsem se že bude balzám moc hutný. Nemusela jsem. Je to asi nejlepší balzám co jsem kdy měla. Stačí ho maličko na celý obličej. Masáž suché pleti je uklidňující rituáČíst více
DoporučujiSkvělé peelingové polštářky, které pleť nedráždí. Nejprve se použije hrubá strana, která je i fyzickým peelingem a poté hladká. Obličej přejíždím, dokud je tamponek vlhký. Výsledkem je hladkČíst více
čistící pěna + peelingPoprvé jsem dostala jako dárek k nákupu. Osvědčilo se a kupuji opakovaně. Strašně příjemná konzistence, lehce peelingová ale krásně pění. Pleť je potom hladká a příjemná, taková odmaštěná :DČíst více
Jemná krémová pěna Mám mastný typ pleti se sklonem k vyrážkám. Ale často mám pocit suchého obličeje, protože moje pleť je dehydratovaná.
Vyzkoušela jsem různé druhy mytí peny na obličeje a nejčastěji jsem použČíst více
Skvělá čistící pěnaRychle pění a stačí ji malinko. Na pleti je příjemná ale malinko štípe v očích. Sklony k akné nemám, ale od doby, co jsem začala používat tuto pěnu, se mi mnohem méně dělají pupínky. Taky miČíst více