Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.





Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 21
Miluju ho! Dostala jsem ho jako dárek a tak moc se nám líbil, že jsme si ho objednali znovu. Používám ho jako pěnivý čisticí prostředek po olejovém čisticím prostředku. Má velmi příjemnou pomerančovou vůni.
Na první pohled pěna vypadá skvěle – má neuvěřitelně nadýchanou konzistenci, připomínající šlehané bílky, a příjemnou citrusovou vůni. Kouzlo však po nanesení na obličej okamžitě zmizí. Umýt si s ní obličej je docela otrava, protože po sobě zanechává ten nepříjemný pocit „vrzající čistoty“ (není hladká, ale spíše matná a nepříjemná na dotek). Teď, když jsem si ji koupila, ji budu používat dál, ale určitě si ji už nekoupím znovu.
Dostala jsem ho jako dárek k objednávce a zpočátku jsem byla moc ráda, že jsem takto dostala 150ml mycího gelu na obličej. Jediné, co se mi líbilo, byla jeho svěží citrusová vůně. Textura je hustá a krémová. Problémy začínají, když si produkt nanesu na obličej. Nepění a přijde mi docela hustý, takže nemám pocit, že by důkladně čistil. A smýt ho je prostě hrozné a nemožné. Ať už si produkt nanesu kolikkoli, když ho smyji vodou, začne lepit, skřípe a ani ho nedokážu úplně smýt, musím zbytky odstranit hadříkem. Poté mi na obličeji zůstane pocit stahování, skřípání a vrzání. Snažila jsem se si na něj 4 měsíce zvyknout a nakonec jsem ho používala jako obyčejné mýdlo, ale ani na to není vhodné a ta pachuť je otravná. Opravdu to zanechává pocit, jako bych používala babiččino retro tuhé mýdlo, jen na obličej. Zanechává to na rukou stejný pocit a na dřezu film, který ho ucpává. Zklamání.
Lehká, dobře pění, nevysušuje. Jsem spokojená
Velmi dobrá pěna, používám ji společně s krémem ze stejné řady, dobře čistí, můžu ji jen doporučit.
Tento produkt jsem dostala jako dárek. Voní opravdu krásně, je lahodně krémový!
Nedávno jsem si z tohoto obchodu objednal/a několik produktů a všechno se mi moc líbilo. K objednávce jsem dostal/a dárky, jsem nadšený/á a můžu tento obchod doporučit.
Velmi levné! Skvěle pění! Tohle je jediná věc, která mi opravdu funguje jako ochrana proti akné! Osvědčené! Používám celou řadu (hydrofilní olej je jediný, který nezpůsobuje komedony, krémová pěna a tonikum s probiotiky a následná péče s SPF v tyčince také s probiotiky) tohle jsem hledala roky! A díky ksisters jsem to našla!
Použila jsem už 2 lahvičky tohoto gelu spolu s čisticím olejem TGE od stejné značky. Produkt zanechává pleť super čistou a hladkou. Moje suchá pleť ale vyžaduje hned po použití hydratační krém.
Rozhodla jsem se vyzkoušet tuto značku a jsem naprosto nadšená. Pěna hloubkově čistí pleť a stačí jí jen malé množství. Nemá žádnou vůni a pleť nevysušuje. Používám ji společně s tonikem a krémem od stejné značky. Při objednávce jsem dostala jako dárek i šampon, masku a spoustu vzorků – takový milý bonus!
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.