Balzám na černé tečky, čištění pórů Úžasný, jsem nadšená!! Nic lepšího jsem na černé tečky zatím neměla, kdybych mohla dát 10 hvězdiček, tak dám! Používám asi týden a pleť je mnohem lepší, doporučuji!❤️
Pěna Produktu stačí opravdu malinko, krásně a snadno se napění, pleť je po něm hebounká. Po vymáčknutí máte na ruce konzistencí pevnou žížalku, nic vám nikam nevyteče. Asi bych úplně nedoporučovaČíst více
Balzám na černé tečky, čištění pórů Úžasný, jsem nadšená!! Nic lepšího jsem na černé tečky zatím neměla, kdybych mohla dát 10 hvězdiček, tak dám! Používám asi týden a pleť je mnohem lepší, doporučuji!❤️