Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.


Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 23
Používám ho po odlíčení. Má příjemnou vůni a po umytí obličeje mám velmi jemnou pleť.
Jahodová vůně je decentní, není vlezlá. Příjemná krémovitá konzistence, u které stačí malé množství. Čistí dobře (i řasenku a neštípe v očích), jen při smývání obličej drhne.
Tato čistící pěna se mi líbila. Nestahuje tvář a dobře čistí.
Mám suchou a velmi citlivou pleť, takže najít ten správný čisticí přípravek je vždycky výzva. Tato pěna na obličej je opravdu úžasná – po umytí pleť vůbec nespéká, což je u mě extrémně vzácné, protože většina pěn obvykle způsobuje pocit suchosti. Konzistence je velmi příjemná a stačí velmi malé množství k důkladnému umytí celého obličeje. Po použití je pleť čistá, hebká a pohodlná, bez pocitu suchosti. Složení této pěny je také velmi dobré, což mě obzvlášť těší, protože si pro svou citlivou pleť vždy vybírám šetrné produkty. Vůně je fantastická – lehká, jemná a ne příliš silná, velmi příjemná pro každodenní použití. Tohle je rozhodně jedna z nejlepších pěn, které jsem vyzkoušela.
Příjemná, jemná konzistence. Znatelná jahodová vůně. Stačí malé množství.
Zkouším tento čistící gel už týden a vždy mám stejný problém. Nanáší se dobře, pěkně v rukou zpění i velmi malé množství a poté se pleť masíruje a nakonec opláchne. Jednak se oplachuje trochu obtížněji, neboť k pokožce opravdu přilne a jednak sice pleť čistě vypadá a je i jemná, ale i přesto je tamponek s tonerem vždy ještě výrazně znečištěný a to používám při čištění i čistící/masážní kartáček pro lepší umytí. Takže za mě, je nutné ještě nějaké dočištění před použitím toneru...
Tento výrobek mi otevřel dveře do světa korejské kosmetiky. Neměla jsem velká očekávání, desítky let totiž používám kvalitní francouzskou pleťovou kosmetiku. pěny, nanést na obličej a umýt. Trochu mi to sice vysušuje pleť, ale jen do momentu, než si nanesu na tvář toner, čili mi to vůbec nevadí. Co se týče vůně, tu jsem cítila možná po prvním otevření na pár vteřin, spíše mi to tak zvláštně páchne, ale ne rušivě. Závěrem, stále tento produkt používám v kombinaci s mojí původní kosmetikou, pleť mám ale mnohem lepší. Mimochodem, po téměř 3 měsících používání, mám ještě skoro plnou tubu, aplikuji jednou denně.
Dělejte svou práci! Netahá ani nevysychá. Čistí a božsky voní a je zatím můj nejoblíbenější z hlediska poměru cena/výkon.
Je to opravdu vynikající a ještě má dobrou vůni. Jsem velmi spokojena.
Příjemná vůně, účinné čištění a dokonce i voní
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.