Opravdu skvělá věcNekoupila jsem si ho tady, ale chci napsat recenzi - růžový krém/gel, s dobře cítitelnými mikrojehličkami. Jaký je to fajn, akné mi zmizelo, po neděli, a to jsem si ho koupila v Dubaji, kde Číst více
Líbilo sePoužívám ho už měsíc. První aplikace byla trochu mravenčí, trochu děsivá, ale člověk si zvykne. Pleť se vyhladila, póry byly méně viditelné. Jednou za tři dny stačí. Jsem spokojená 🤍
Krém-gel Dr. Ceuracle Vegan Kombucha Tea Gel CreamTento gel-krém mě velmi mile překvapil a nahradil můj původní krém na noc. Bohužel moje pleť i na noc potřebuje něco lehčího, a tento produkt to splňuje, je to opravdu hutnější gel a to je sČíst více
úžasná maskavyzkoušela jsem ji včera a byla úžasná, krásně držela na tváři a pak daní dolů, byla tvář neuvěřitelně prozářená, děkuji, určitě koupím shovu
Jednoduchý každodenní čističČistič je jemný a nevysušuje. Někoho může ze začátku překvapit vůní, ale na to se dá rychle zvyknout (tea tree). Pleť vyčistí, nechá hydratovanou. Nepřehánět s množstvím (zbytečně moc pěny).Číst více
DobrýBalzám dobře odlíčí i ten nejodolnejsi makeup, jsem s ním v podstatě spokojená ale pro moji citlivou pokožku není vhodný na každý den, pleť totiž trochu vysušuje po opláchnutí, nechává matnýČíst více
Noni ampule Skvělá! Zklidňuje, hydratuje, rychle se vstřebá a je příjemná. Nedráždí mi ani ty části obličeje kde se mi dělá ekzém - naopak ho velmi zklidňuje.
Nejlepší šampon, co jsem kdy mělaTohle je totální pecka!
Vyzkoušela jsem hromadu kadeřnických profi značek, ale žádný produkt mi nikdy nesedl, jako celá tahle Airy řada od Kundal.
Vlasy nemastí, dostanou objem, není potřČíst více
Zajímavý produktPředtím jsem zkoušela 100, ale necítila jsem moc štípání. 300 už je jiná liga, poprvé mě to docela dost štípalo, ale po pár použitích to bylo lepší. Dávám večer a na druhý den je moje pleť jČíst více
Opravdu skvělá věcNekoupila jsem si ho tady, ale chci napsat recenzi - růžový krém/gel, s dobře cítitelnými mikrojehličkami. Jaký je to fajn, akné mi zmizelo, po neděli, a to jsem si ho koupila v Dubaji, kde Číst více
Líbilo sePoužívám ho už měsíc. První aplikace byla trochu mravenčí, trochu děsivá, ale člověk si zvykne. Pleť se vyhladila, póry byly méně viditelné. Jednou za tři dny stačí. Jsem spokojená 🤍
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky